HRtec Sp. z o.o. - Partner

Firma HRtec Sp. z o.o. powstała w 2010 r. w wyniku połączenia się trzech firm: Openlearning – szkolenia i doradztwo, Openconsulting – badania marketingowe i Opentechnology – rozwiązania IT do zarządzania ludźmi, które działają na polskim rynku od 2003 r. Realizując projekty dla wielu organizacji zdobyła duże doświadczenie w obszarze projektów rozwojowych, badawczych, a także narzędzi HR.

Aktualnie HRtec Sp. z o.o. jest jedną z kluczowych firm doradztwa personalnego, działającą na terenie całej Polski poprzez oddziały w Gdyni, Warszawie i Krakowie. Misją HRtec Sp. z o.o. jest dostarczanie kompleksowej wiedzy i narzędzi opartych na innowacyjnych technologiach w celu optymalizacji procesów HR w organizacji.

Jednym z kluczowych produktów oferowanych przez HRtec jest system HRsys.pl - system on-line do zarządzania procesami HR, wewnętrzną komunikacją, kadrami i finansami w organizacji. HRsys.pl jest jednym z dwóch najbardziej kompleksowych i zaawansowanych systemów tego typu, oferowanych przez polskiego dostawcę. Nagrodzony w konkursach, jako najbardziej innowacyjne tego typu rozwiązanie HR-owe, został przetestowany i zweryfikowany przez wielu Klientów, który korzystają z jego funkcjonalności. Aktualnie pracuje na nim kilkadziesiąt tysięcy użytkowników – pracowników Klientów, którzy zdecydowali się wdrożyć w swojej organizacji.

Odwiedź stronę